[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę Oli Trzaski „All Around”

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym do rozdania przygotowałem dwa egzemplarze płyty „All Around” będącego debiutem fonograficznym Oli Trzaski.

Okładka płyty „All Around”

Dzisiaj, tj. 11 stycznia, swoją premierę ma debiutancka płyta Oli Trzaski zatytułowana „All Around” (sprawdź zapowiedź oraz recenzję albumu). Na blogu AxunArts, który jest jednym z patronów medialnych krążka, w konkursie wygrać można wspomniany tytuł.

Tym razem nie ma żadnych pytań i zadań konkursowych. Jeśli chcecie mieć szansę na wygraną, wystarczy, że do 24 stycznia bieżącego roku (do godziny 23:59) przyślecie zgłoszenie zawierające: Wasze imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Ola Trzaska”.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płyty wygrają osoby, które będą miały trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (25.01.2014 r.): Płyty wygrywają Agnieszka B. (Łódź) oraz Daniel P. (Tarnów).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.