[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę Bremenn „Flowers of Fall”

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym zgarnąć można egzemplarz płyty „Flowers of Fall” zespołu Bremenn.

W konkursie do rozdania przygotowałem egzemplarz płyty „Flowers of Fall” zespołu Bremenn. Więcej o samej płycie do przeczytania w Krótkiej piłce #205.

Aby wejść do zabawy nie trzeba odpowiadać na żadne pytanie. Do 11 października bieżącego roku (do godziny 23:59) czekam na zgłoszenia zawierające Wasze imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „BREMENN”.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Wygra go osoba, która będzie miała trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (13.10.2013 r.): Płytę w wyniku losowania wygrywa pan Grzegorz K. z Międzyrzecza Podlaskiego. Gratuluję!