Tede & Dj Tuniziano & Sir Michu – A/H24N2 (mixtape)

Wczoraj, 24 grudnia, w Warszawie zaczęła się epidemia. Nowy, niebezpieczny szczep wirusa, przez specjalistów oznaczony skrótem A/H24N2, rozprzestrzenia się po całej Polsce. Jego ofiarami padły już tysiące osób, a zagrożone są kolejne. Choroba nie oszczędza nikogo – bez względu na wiek, płeć czy profesję.

Za stworzenie wirusa odpowiedzialny jest szalony naukowiec Jacek Graniecki, w pewnych kręgach znany pod pseudonimem Tede. Wśród podejrzanych są także dwie inne osoby – Dj Tuniziano oraz Sir Michu. Wszyscy z wymienionych ekologicznych terrorystów związani są z warszawskim laboratorium Wielkie Joł.

Wirus, jakim początkowo zainfekowanych było tylko 70-ciu mieszkańców Warszawy, rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie. Na chwilę obecną Państwowa Inspekcja Sanitarna odnotowuje zachorowania na terenie całego kraju. „Z każdego zakątka Polski, z Krakowa, Poznania, Kielc, Kołobrzegu, Wrocławia, a nawet z Wisznii Małej leżącej obok trasy E261, dobiegają do nas potwierdzenia kolejnych zachorowań” – oznajmił Wiesław Rozbicki, rzecznik prasowy warszawskiego Sanepidu. Jeden z pracowników laboratorium tej samej placówki, pragnący jednak zachować anonimowość, powiedział nam, iż epidemia tzw. świńskiej grypy, jaka była głównym tematem ostatnich dwóch miesięcy, to nic w porównaniu z tym, co czeka nas już w najbliższym czasie – „Wirus A/H24N2 jest o wiele bardziej niebezpieczny dla człowieka”.

Tede – sprawdza całego zamieszania (fot. wielkiejol.fotolog.pl)

Jak się chronić, aby nie zachorować? Trudna sprawa, gdyż przed wirusem A/H24N2 nie ma żadnych zabezpieczeń, nie mówiąc już o szczepionce. Każda próba obrony lub profilaktyczne przeciwdziałania (maseczki ochronne, wielkie dawki witaminy C, całkowita izolacja od społeczeństwa) nie mają sensu. Naukowcy po pierwszych obserwacjach chorych i wstępnych badaniach dowiedli jednak, że pierwszy etap choroby (kontakt z bakterią, pierwsze symptomy) lżej przechodzą słuchacze rapu, którzy za swojego idola uważają poznańskiego muzyka Peję. Ich organizmy odporne są bowiem, do pewnego stopnia, na argumenty wirusa, za jakie uznać należy wytknięcie reprezentantowi SLU pewnych niedostatków w procesie tworzenia muzyki. Wirus jednak i tak zwycięża, wywołując u wspomnianych osób skutki jeszcze gorsze, niż u przeciętnego pacjenta. Kolejny etap choroby przechodzą oni ciężej, a głównymi objawami są: agresja, napłynięcie krwi do mózgu, nagły napad szału, któremu towarzyszą liczne wulgaryzmy (jak wspominają w ostatnim raporcie naukowcy, odruch ten jest nie do opanowania przez chorego). Badacze z PAN-u, którzy na wczorajszym specjalnym zjeździe, wyliczyli jeszcze kilka czynników późnego stadium, jakimi są dolegliwości natury psycho-fizycznej, powiedzieli naszemu reporterowi, że wirus obserwowany był zbyt krótko, aby niektóre rzeczy potwierdzić. Możliwe więc są kolejne, nieznane jeszcze nam, objawy choroby.

Aby wykluczyć możliwość rozprzestrzenienia się epidemii na szersze obszary, kraje sąsiadujące z Polską, wczoraj w późnych godzinach nocnych zamknęły granice. Pierwsi na to, co dzieje się w Polsce, zareagowali Niemcy. Tuż po 21:00, wicekanclerz i minister spraw zagranicznych Republiki Niemiec, Guido Westerwelle, wystosował specjalne oświadczenie, w którym czytamy, iż „Niemcy zamykają granice z Polską w trosce o bezpieczeństwo swoich obywateli (…) są jednak w pełni świadomi swojej roli i jako najbliższy sąsiad gotowi są pomóc Polakom w walce z epidemią.” Swoją pomoc dla naszego kraju zaoferowały także Anglia, Stany Zjednoczone, Szwecja oraz Gabon. Naszych czytelników ostrzegamy, iż wszyscy, którzy będą chcieli wyjechać z kraju, będą cofani z przejścia granicznego. Zawieszone zostały także wszystkie połączenia lotnicze, kolejowe oraz promowe. Decyzja ta obowiązywać będzie do odwołania.

Mimo tak błyskawicznego działania służb innych państw, drobnoustrój i tak przedostał się poza polskie granice. Wszystko za sprawą internetu. Otóż mutujący cały czas wirus przybrał nową formę, która pozwala mu przemieszczanie się za pomocą łącz internetowych oraz fal radiowych. Zainfekowane są już nie tylko nielegalne serwery oraz torrenty, ale także uchodzące do tej pory za bezpieczne strony popularnych portali informacyjnych i tematycznych. Przebywający na emigracji Polacy, tęskniący za swoją ojczyzną, z powodu zbliżających się świąt, częściej niż w przeciągu ostatniego pół roku odwiedzali polskojęzyczne strony internetowe. Zaciekawieni różnego rodzaju opisami oraz zdjęciami, klikali w linki, ściągając na swój dysk zainfekowane pliki muzyczne, odtwarzając je następnie przy użyciu dostępnych na rynku programów. W momencie odebrania za pomocą narządu słuchu pierwszych taktów muzyki, wirus przedostawał się do organizmu, zarażając kolejnego człowieka.

Informacja o wirusie A/H24N2 obiegła już niemal całą Ziemię. Światowe media od wczoraj w każdych wiadomościach przekazują raporty z naszego kraju. Podczas wczorajszych bożonarodzeniowych uroczystości w Watykanie, swoje współczucie dla Polaków wyraził także papież Benedykt XVI. Nieoficjalnie mówi się, że kobieta, która zaatakowała głowę kościoła katolickiego, zarażona była właśnie niebezpiecznym wirusem, który spowodował u niej nieodwracalne zmiany w systemie nerwowym.

Jako osoba zarażona od ponad 24 godzin, polecam dobrowolne poddanie się i samodzielną aplikację wirusa, który najprędzej znajdziecie tutaj. Dzięki takiemu rozwiązaniu chorobę przejdziecie lżej, niż osoby stawiające jej opór.

1. Intro
2. Peja Vu
3. Promomix (remix)
4. A.N.T.Y II
5. Psychooo (N2E)
6. Eeej pokolenie EnDwa!
7. Kolesie z innej bajki
8. X (Czarli remix)
9. Czas honoru
10. Za-X (remix)
11. Dzień z durniem w TVN
12. El’Cztery feat. Jaman
13. Japa chamie
14. Pey’ja
15. Rewolucja feat. Mrozu
16. Mam beef
17. Słowa na wiatr
Bonus track: Peja hejter

9 uwag do wpisu “Tede & Dj Tuniziano & Sir Michu – A/H24N2 (mixtape)

  1. Jak to miło ujrzeć w zalewie różnego chłamu internetowego człowieka , który potrafi w kilku zdaniach przekazać parę słów konstruktywnej krytyki. Prawda AX ?
    Co do płyty słuchałem pobieżnie ale żebym się jarał to nie powiem. Martwi mnie jedna rzecz , kiedyś beef to było oczekiwanie na kawałki , każdego dnia się coś pojawiało ( przynajmniej z tych polskich beef’ów ) a teraz trzeba czekać miesiąc czasu. Następnym ruchem Peji powinno być nagranie 3 płyt i zrobienie przedstawienia kukiełkowego.

    Polubienie

  2. promocja promocją – wj są pod tym względem w polsce najlepsi. ale to też nowy trend będzie. teraz jest to głupie i robione z lekka przesadą, a za jakiś czas już nie będzie tak odbierane. pewnie identycznie ludzie reagowali jak dołączyli do cd płyte dvd z koncertem czy czymś takim

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.