Album „Parallels” doczekał się analogowego wydania.

Limitowana wersja winylowej edycji płyty „Parallels” *(foto: sklep.audiocave.pl)

W listopadzie ubiegłego roku nakładem wydawnictwa Audio Cave ukazała się debiutancka studyjna płyta krakowskiego zespołu So Flow. Album „Parallels” swoją premierę miał wówczas w wersji kompaktowej, jednak już wtedy wiadomo było, że materiał doczeka się także wydania winylowego. Obietnica została spełniona. Od dzisiaj w opcji tzw. przedsprzedaży zakupić można analogową wersję płyty.

I teraz niespodzianka: na sklep.audiocave.pl winyl dostępny jest w wersji standardowej oraz limitowanej. Edycja kolekcjonerska wytłoczona została jednak tylko w liczbie stu egzemplarzy. Cena w zależności od wydania waha się między sześćdziesięcioma pięcioma a siedemdziesięcioma pięcioma złotymi. Oficjalna premiera analogowej płyty „Parallels” zaplanowana została na 17 stycznia.

So Flow to aktualnie jedna z najbardziej interesujących grup na rodzimej scenie muzycznej. Na swoim debiutanckim albumie zespół zawarł muzykę będącą wypadkową wielu fascynacji – soulu, hip-hop, jazzu i klubowego groove’u. Gościnnie w nagraniu albumu udział wzięli m.in. raperzy z duetu The Black Opera.

Z recenzją albumu „Parallels” zapoznać można się tutaj. Przypominam, że w ramach podsumowania ostatnich dwunastu miesięcy tytuł zaliczony został także do czterdziestu najlepszych polskich płyt, jakie ukazały się w 2017 roku, a jedną z piosenek umieściłem wśród najciekawszych utworów tamtego okresu. AxunArts jest jednym z patronów medialnych płyty. (MAK)

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.

Dodaj komentarz

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Autor

moje życie w obrazkach

ostatnio popularne