Po awansie z 44. pozycji, nowym liderem najlepiej sprzedających się płyt w Polsce została składanka „65 lat polskiej piosenki”. W ścisłej czołówce znalazły się także dwie nowości.
Tuż za liderującą składanką z największymi przebojami polskiej piosenki znajdziemy solowy album poznańskiego rapera tworzącego pod pseudonimem Paluch. Płyta zatytułowana „Lepszego życia diler” swoją premierę miała 20 grudnia ubiegłego roku i w notowaniu wyprzedziła najnowszy studyjny krążek amerykańskiej wokalistki Beyonce. Imienna płyta to piąty autorski album w dorobku byłej członkini zespołu Destiny’s Child. Oba tytuły znalazły się na liście po raz pierwszy.
W zestawieniu za okres 16-22.12.2013 r., oprócz wcześniej wymienionych nowości, nie zadebiutowała żadna inna płyty. Aktualne notowanie OLiS dostępne jest pod tym linkiem. (MAK)





Dodaj komentarz