Teledysk do utworu „Śniadanie” powstał techniką rysunkową we współpracy z wrocławską artystką Agnieszką Jarząb, która zaprojektowała również okładkę płyty „Jagizm”.
Klip jest nieoczywistą interpretacją różnych zjawisk. Tematycznie nawiązuje do całego albumu. Przenosi widza z szarej rzeczywistości w bajkowy, oniryczny, surrealistyczny świat, pełen dziwnych zjawisk, obiektów i postaci. Główna bohaterka podczas kosmicznej podróży przeżywa swoistą metamorfozę, która odmienia jej życie na zawsze.
Przypominam, że debiutancka płyta Jahgi – wokalistki, basistki związanej z Lion Vibrations i projektem Ragana – do sklepów trafiła 11 maja. Krążek powstał dzięki współpracy artystki z Pawłem Konikiewiczem – wrocławskim producentem, pianistą i kompozytorem. Więcej o albumie pisałem przy okazji zapowiadania jego premiery. (MAK/materiały prasowe)





Dodaj komentarz