Dzień przed pierwszym koncertem Beyoncé w Polsce, w stołecznym klubie COCOdeOro odbędzie się specjalna impreza, w ramach której usłyszymy największe solowe przeboje wokalistki oraz piosenki zespołu Destiny’s Child.

Impreza Beyoncé Night! skierowana jest do wszystkich fanów artystki oraz grupy Destiny’s Child. W jej trackie usłyszymy wszystkie najlepsze kawałki zespołu oraz solowe piosenki wokalistki (nie tylko w oryginalnych wersjach). To wszystko za sprawą Kusha – znakomitego muzyka, na co dzień grającego m.in. w The&, którego jest współzałożycielem.

Oprócz dobrej muzyki, wszystkich przybyłych tego dnia do klubu COCOdeOro czeka wiele atrakcji, o których poinformujemy bliżej terminu imprezy. Jednak już dzisiaj wiadomo, że warto zarezerwować sobie termin i znaleźć się 24 maja w Warszawie.

Impreza organizowana jest przez portal JazzSoul.pl oraz klub COCOdeOro przy wsparciu Sony Music Poland.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: wawacity.pl, kulturaonline.pl, beyonce-knowles.pl, beyonce.com.pl oraz AxunArts.

Przypominam, że Beyoncé dzień później, 25 maja, wystąpi na Stadionie Narodowym w ramach Orange Warsaw Festival 2013. (MAK/materiały prasiwe)

Beyoncé Night!
Impreza klubowa przed koncertem Beyoncé w Polsce
24 maja 2013 r.
Klub COCOdeOro (ul. Potocka 14; róg Mickiewicza – wejście od Marii Kazimiery)
Start: godzina 21:00
Impreza niebiletowa

Dodaj komentarz

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Autor

moje życie w obrazkach

ostatnio popularne