W dzisiejszym dniu rozwiązujemy pierwsze dwa (z trzech) konkursów, jakie zorganizowane zostały z okazji 666666 wejść na AxunArts. (Rozstrzygnięcie w ostatniej rywalizacji w najbliższy piątek).
KONKURS #1:
W konkursie tym przygotowaliśmy dla was płytę „Jest cudnie” Maryli Rodowicz. Aby wgrać ten krążek należało odpowiedzieć poprawnie na pytanie: Jak naprawdę ma na imię Maryla Rodowicz? Odpowiedź to oczywiście Maria (uznawaliśmy także odpowiedzi Maria Antonina; nie braliśmy pod uwagę odpowiedzi Antonina). Laureatką tego konkursu została Paulina Zagrodzka z Kielc.
* * * * *
KONKURS #2:
W drugim konkursie przygotowaliśmy dla was płytę „Do You Want the Truth or Something Beautiful?” Palomy Faith. Aby wejść w posiadanie tej płyty, należało podać tytuł filmu, w którym Paloma Faith zagrała u boku Heatha Ledgera, Colina Farrella i Toma Waitsa. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście „Parnassus” (pod uwagę braliśmy także pełny tytuł polski oraz pełny tytuł angielski). W tym wypadku nagrodę wygrywa Maciej Krzywda (Miejsce Piastowe).
Decyzja o przyznaniu nagród jest ostateczna i nie podlega odwołaniu. Nagrody zostaną dostarczona do zwycięzców Pocztą Polską. Trzeci konkurs, w którym do wygrania była książka, rozwiązany zostanie w najbliższy piątek. Czas ten jest nam potrzebny na przeczytanie wszystkich nadesłanych recenzji konkursowych i wybór najlepszej z nich. (MAK)




Dodaj komentarz