„Someone Like You” – ballada z ostatniej płyty Adele jest w dzisiejszym odcinku cyklu Oryginał vs Cover punktem wyjścia do czegoś więcej. Czego? Sprawdźcie w dalszej części wpisu.
Druga solowa płyta Adele bije rekordy sprzedaży na całym świecie. Platyna i złoto po obu stronach oceanu to wynik, który naprawdę trudno będzie poprawić. Szczególnie, jeśli nagrywa się takie kawałki, jak „Someone Like You” – jeden z czterech oficjalnych singli promujących album „21”.
Pomimo młodego wieku (22 lata) Adele posiada już wielką rzeszę fanów oraz duży szacunek w środowisku muzycznym. Jej utwory chętnie zaczynają wykonywać inne piosenkarki, jak na przykład Katy Perry, która podczas październikowego koncertu w brytyjskim Sheffield wplotła w swój występ (podczas wykonywania „The One That Got Away”) fragment kompozycji „Someone Like You”. Cover więc niestuprocentowy, jednak warty odnotowania. (MAK)




Dodaj komentarz