Piąta edycja Get Up, Stand Up – Hip-Hop Party już w najbliższy piątek, 14 października. Jak zwykle w tarnowskim klubie Hades i pod naszym patronatem.

Imprezy z cyklu Get Up, Stand Up powoli wpisują się w klubowy kalendarz Tarnowa. Piąta odsłona projektu, mającego zapewnić zabawę w rytm hip-hopu, odbędzie się 14 października. Podobnie jak poprzednie edycje, jej miejscem będzie tarnowski klub muzyczny Hades. O dobra zabawę zadbają didżej Bombel i Pan M, którzy serwować będą muzykę utrzymaną w klimatach hip-hop, funk, oldschool i newschool. Początek imprezy o godzinie 21. (MAK)

Get Up, Stand Up – Hip-Hop Party vol. 5
14 października 2011 r.
Start: 21:00
Klub Muzyczny Hades w Tarnowie (ul. Plac Łazienny 11)
Bilet: 5 złote (w cenie napój)

Dodaj komentarz

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Autor

moje życie w obrazkach

ostatnio popularne