Krakowska grupa Gadabit prezentuje drugi teledysk, którym zapowiada swój debiutancki album. Wideoklip nakręcony do utworu „Gadadadaj” do sprawdzenia w dalszej części wpisu.

Gadabit to krakowski kolektyw muzyczny, którego początki datować należy na koniec 2007 roku. Panowie skupiają się na czarnych brzmieniach, mieszając w swojej muzyce takie gatunki jak rap, reggae, blues, jazz i soul. Grupę tworzą młodzi, zdecydowani i błyskotliwi muzycy zafascynowani szeroko pojętą czarną muzyką.

Zapraszamy również do obiejrzenia wcześniejszego teledysku ekipy Gadabit, jaki nakręcony został do utworu „Uniesienie” (oglądaj). (MAK)

Jedna odpowiedź na “Gadabit – „Gadadadaj” (video)”

  1. Awatar master nie majk
    master nie majk

    bosz, gdyby nie teksty w chmurkach nie zrozumiałbym żadnego wersu. czas popracować nad dykcją panie raper

    Polubienie

Dodaj komentarz

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Autor

moje życie w obrazkach

ostatnio popularne