Konkurs: Wygraj „Fusion III” i „Dream Logic” na winylu

Pomysł jest taki: bierzesz udział w konkursie, masz trochę szczęścia, wygrywasz płytę winylową i otrzymujesz ją tuż przed mikołajkami. Wchodzisz w to?

Zgodnie z tym, co napisałem kilka dni temu na Facebooku, płyty winylowe przesłane mi przez Asfalt Shop w ramach rekompensaty za znaczne przedłużenie wysyłki zamówienia, przeznaczam na konkurs.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie dwupłytowego albumu Michała Urbaniaka „Fusion III” lub materiału „Dream Logic” Igora Boxxa, należy w maksymalnie dziesięciu zdaniach uzasadnić twierdzenie, że warto być dobrym człowiekiem.

Konkurs trwa od 8 listopada 2019 roku do 28 listopada 2019 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Winyle”. Maile powinny zawierać odpowiedź na pytanie konkursowe (proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi umieszczajcie w treści wiadomości), imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda. Koniecznie proszę dodać również tytuł płyty, którą chcielibyście wygrać.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Laureatami zabawy zostaną dwie osoby, których odpowiedzi będą według mnie najciekawsze. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Instagramie i Twitterze.