[ROZWIĄZANY] Konkurs: Zaproszenie na koncert Vitaliya Ivanova w ramach Piano Day Polska

Koncert odbędzie się w poniedziałek w krakowskim BAL-u.

Vialiy Ivanov (foto: facebook.com/Vitaliy.Ivanov.Jazz)

W dniach 26-29 marca w Krakowie odbędą się cztery koncerty w ramach polskich obchodów Piano Day – międzynarodowego święta muzyki organizowanego do tej pory w wielu krajach w Europie, Azji, a także w Australii. Ideę celebracji zawdzięczamy niemieckiemu pianiście Nilsowi Frahmanowi, który w nawiązaniu do osiemdziesięciu ośmiu klawiszy fortepianu na święto wybrał osiemdziesiąty ósmy dzień roku. Więcej o krakowskich wydarzeniach w ramach Piano Day Polska pisałem tutaj.

Jedną z muzycznych gwiazd Piano Day Polska jest Vitaliy Ivanov – ukraiński saksofonista i pianista obecnie mieszkający w stolicy Małopolski. Jazzman wystąpi w krakowskim BAL-u (ul. Ślusarska 9) już w poniedziałek, 27 marca. Dzięki uprzejmości organizatorów wydarzenia, dla czytelników AxunArts przygotowałem konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na ten koncert. Aby wejść do gry, na adres axunarts@gmail.com należy przysłać maila zawierającego imię i nazwisko osoby zgłaszającej się. Wiadomość zatytułujcie „Piano Day Polska”.

Konkurs trwa do 26 marca 2017 roku (do godziny 17:00).

Konkurs rozwiązany zostanie tego samego dnia w godzinach wieczornych. Podwójne zaproszenie na koncert Vitaliya Ivanova otrzyma osoba, której nazwisko wybrane zostanie w drodze losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (26.03.2017 r.): Zaproszenie otrzymuje Magdalena K-W. Gratulacje.

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.