Tak Brzmi Miasto 2016: EXPORT już w listopadzie

W dniach 11-12 listopada w Składzie Długa w Krakowie odbędzie się konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2016: EXPORT.

Plakat „Tak Brzmi Miasto 2016: Export” (foto: materiały prasowe)

Konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2016: EXPORT, organizowane przez Fundację Krakowska Scena Muzyczna, to odpowiadający na zapotrzebowanie rynku kompletny program edukacyjny obejmujący ponad trzydzieści spotkań: paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów i prezentacji. W ich trakcie polscy i zagraniczni specjaliści opowiedzą krok po kroku, jak skutecznie działać w innych krajach.

Piąte wydarzenie organizowane pod marką Tak Brzmi Miasto skierowane jest do branży muzycznej (menedżerów, animatorów, agencji, wydawnictw oraz do muzyków i zespołów samodzielnie zarządzających swoją karierą), a także fanów pragnących poznać najnowsze nadzieje młodego rynku muzycznego. W dniach 11-12 listopada w Krakowie, w Składzie Długa, będzie można znaleźć odpowiedź na wiele pytań, a wśród nich to najważniejsze: Czy jesteście gotowi na eksport?

Muzycznym uzupełnieniem konferencji będzie część festiwalowa – prezentacja niezależnych krakowskich zespołów „gotowych na eksport”, w wielu współpracujących klubach. Centralny punkt programu to koncert zespołu Hańba!, w swej twórczości mocno nawiązującego do historii Polski, a którego międzynarodowa kariera jest w rozkwicie.

Aby poczuć namiastkę wydarzenia, najlepiej obejrzeć wideo z zeszłorocznej edycji. Rok temu w konferencjach udział wzięli m.in. Marek Napiórkowski, Marcin „Abradab” Marten, Tomasz Zaliszewski, Piotr Metz, Jarek Szubrycht i Czesław Mozil. Pełna lista gości tegorocznego Tak Brzmi Miasto ujawniana jest stopniowo na łamach oficjalnej stronę festiwalu. Wiadomo już jednak, że wezmą w niej udział m.in. Jarek Szubrycht (Gazeta Magnetofonowa), Marton Naray (Lollapalooza Berlin), Michał Hajduk (Instytut Adama Mickiewicza), i Anna Ceynowa (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego). (MAK/materiały prasowe)

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.