[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Drugi wybór”

Duet PoziomZero nagrał nową płytę. Egzemplarz „Drugiego wybory” wygrać można w poniższym konkursie.

Okładka płyty „Drugi wybór” (foto: materiały prasowe)

PoziomZero, czyli klasyczny duet emcee/producent, zaprezentował niedawno swój drugi studyjny krążek. Materiał zatytułowany „Drugi wybór” zawiera jedenaście utworów plus intro. Za warstwę liryczną niemal w całości odpowiada Kamil. Rapera w jednym utworze wsparł Kecaj – autor dobrze znanego czytelnikom blogu albumu „Liga Niezwykłych Dżentelmenów”. Produkcją wszystkich tracków zajął się natomiast Krystek Pro. Całego albumu online posłuchacie tutaj, jednak można zdobyć go także w formie fizycznej. Jednym ze sposobów jest konkurs na blogu AxunArts.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie krążka „Drugi wybór”, należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi pierwsza płyta duetu PoziomZero?

Konkurs trwa od 9 sierpnia do 20 sierpnia 2016 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „Drugi wybór”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko oraz adres, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płytę „Drugi wybór” otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na konkursowe pytanie, a jej nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (21.08.2016 r.): Tytuł pierwszej płyty duetu PoziomZero to „0”. Spośród nadesłanych zgłoszeń zawierających poprawną odpowiedź, szczęście uśmiechnęło się do Macieja T. z Katowic. Gratulacje!