[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj plakat z podpisem Tomka Organka (Ørganek, Sofa)

Nowy konkurs na blogu. Tym razem zamiast standardu (płyta, bilet na koncert) do wygrania plakat podpisany przez Tomka Organka.

Plakat z podpisem Tomka Organka – nagroda w konkursie

Tomek Organek to bez wątpienia jedna z ciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Członek zespołu Sofa, który dwa lata temu obchodził swoje dziesięciolecie, a także lider własnego projektu. Organek, czyli kwartet sygnowany nazwiskiem wokalisty i gitarzysty, zadebiutował w 2014 roku płytą „Głupi”. Z piosenkami zawartymi na krążku formacja wystąpiła na największych polskich festiwalach, jak chociażby Męskie Granie, Warsaw Orange Festival i Woodstock. Za działalność artystyczną muzyk wyróżniony został m.in. Mateuszem Trójki 2014, Nagrodą im. Grzegorza Ciechowskiego 2014 oraz nominacją do nagrody Fryderyka 2015.

W aktualnym konkursie na łamach blogu AxunArts wygrać można plakat z oryginalnym podpisem Tomka Organka. Autograf złożony został przez artystę na posterze promującym niedawny koncert w Tarnowie tuż po wywiadzie, jaki miałem sposobność przeprowadzić z muzykiem.

Tym razem nie ma żadnych pytań i zadań konkursowych. Jeśli chcesz mieć szansę na wygraną, wystarczy, że do 6 grudnia 2015 roku (do godziny 23:59) przyślesz zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Organek”. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Plakat podpisany przez Tomka Organka otrzyma osoba, której nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (7.12.2015 r.): Plakat z podpisem artysty trafia do pani Teresy B. z Chotomowa. Gratuluję.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.