[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj bilety na koncerty w ramach Rzeszów Jazz Festiwal

Dzięki uprzejmości organizatorów Rzeszów Jazz Festiwalu, w poniższym konkursie zagarnąć można bilety na dwa koncerty w ramach podkarpackiej imprezy: Jarek Śmietana – Friends oraz Orange Trane & Soweto Kinch.

Soweto Kinch (foto: Jake from Manchester, UK [CC BY 2.0], via Wikimedia Commons)

Tegoroczna edycja Rzeszów Jazz Festiwalu odbędzie się w w dniach 11-22 listopada 2015 roku. W ramach imprezy zorganizowanych zostanie dziesięć koncertów, których miejscem będą lokale i sale koncertowe na terenie całego miasta. Szerzej o całym festiwalu pisałem tutaj. AxunArts jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Dzięki temu dla czytelników blogu przygotowałem konkurs, w którym wygrać można pojedyncze bilety na koncert Jarek Śmietana – Friends (21 listopada, Wojewódzki Dom Kultury), którego bohaterami będą m.in. Marek Napiórkowski i Wojciech Karolak, oraz koncert Orange Trane & Soweto Kinch (22 listopada, Jazz Room).

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Która edycja Rzeszów Jazz Festiwalu odbędzie się w tym roku?

Konkurs trwa od 6 listopada 2015 roku do 18 listopada 2015 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wiadomości wpisując „Rzeszów Jazz Festiwal”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko oraz koncert, na który chcą wygrać Państwo bilet.

Konkurs rozwiązany zostanie w przeciągu jednego dnia od jego zakończenia. Pojedynczy bilet na wybrany koncert zgranie osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko wybrane zostanie w wyniku losowania. Bilety czekać będą do odbioru w kasie klubu bezpośrednio przed konkretnym koncertem. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (19.11.2015 r.): Prawidłowa odpowiedź na konkursowe pytanie to oczywiście czwarta edycja festiwalu. Spośród osób, które w zgłoszeniu zawarły taką odpowiedź, pojedyncze bilety wygrywają: pani Urszula G. (koncert Jarek Śmietana – Friends) i pan Adrian K. (Orange Trane & Soweto Kinch). Gratulacje!