Patronat: Cygne w klubie Percepcja (28.09.2015 r., Tarnów)

W najbliższy poniedziałek, 28 września, w tarnowskim klubie Percepcja wystąpi amerykańska wokalistka Cygne.

Cygne (foto: materiały prasowe)

Cygne (właściwie Laura Meyer) pochodzi z Nowego Jorku, ale od kilku lat mieszka w Santa Cruz i reprezentuje kalifornijską scenę muzyczną. Artystka porusza się w klimatach szeroko pojmowanego bluesa, rocka i folku. Niezależna, utalentowana, trafiająca swoją muzyką do serc odbiorców po obu stronach oceanu. W ubiegłym roku bardzo pozytywnie zaskoczyła rock’n’rollowym albumem „Rise Up!”. Z kolei w maju artystka zaprezentowała swój nowy autorski materiał zatytułowany „Passenger”. Płyta jest efektem długiego, bo niemal dziesięcioletniego okresu życia w trasie, który posłużył Cygne do stworzenia kolekcji piosenek pokazujących obraz podróżowania i indywidualną mądrość kogoś, kto chodzi alternatywnymi ścieżkami. To właśnie utwory zawarte na tegorocznym krążku wokalistka zaprezentuje w klubie Percepcja (płyty posłuchać można online na stronie Bandcamp.com).

Cygne jest niezwykle doświadczoną artystka na płaszczyźnie koncertowej. W dorobku ma ponad osiemset (!) występów. Na żywo wokalistka śpiewała w wielu miejscach w Stanach Zjednoczonych. Pod tym względem Europa również nie jest jej obca. Jej bardzo nastrojowe i kameralne koncerty zyskały tutaj wielu fanów, czego efektem kolejna trasa na Starym Kontynencie. Tarnów to jeden z przystanków jej polskiej części. W najbliższym czasie wokalistka wystąpi również m.in. w Poznaniu, Lesznie, Rzeszowie i Krakowie. Pełna lista miast, które odwiedzi artystka, dostępna jest na stronie cygnemusic.com. Blog AxunArts jest jednym z patronów medialnych tarnowskiego koncertu. (MAK)

Cygne
28 września 2015 r.
Klub Percepcja (ul. Żydowska 20, Tarnów)
Start: godzina 20:00 (otwarcie lokalu: godzina 18:00)
Bilety: 15 złotych (do nabycia w klubie)

2 uwagi do wpisu “Patronat: Cygne w klubie Percepcja (28.09.2015 r., Tarnów)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.