Patronat: Urodziny klubu Percepcja (30.05 i 06.06.2015 r., Tarnów)

W maju i czerwcu tarnowski klub Percepcja świętował będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji odbędą się dwie imprezy, nad którymi patronat objął blog AxunArts.

Klub Percepcja mieszczący się przy ulicy Żydowskiej 20 to miejsce, jakiego na klubowej mapie Tarnowa nie było. Wizytówką otwartego 31 maja 2014 roku lokalu jest wyjątkowe wnętrze oraz starannie wyselekcjonowana muzyka – głównie z gatunków szeroko pojmowanej elektroniki. Klub otwiera swoje przyjazne progi od czwartku do soboty. Dwa poziomy zapewniają klientom zarówno możliwość spokojnego spotkania się ze znajomymi, jak i szaleństw na parkiecie. Co warte zauważania, Percepcja nie zamyka się wyłącznie na wydarzenia muzyczne, ale z chęcią sięga także po inne rodzaje działalności artystycznej, jak fotografia i sztuki plastyczne, czego przykładem wernisaże i wystawy.

Pierwsze urodziny klubu będą jednak czysto muzyczne. W dniach 30 maja i 6 czerwca w murach kamienicy przy ulicy Żydowskiej 20 odbędą się dwie imprezy, będące elementem celebracji roku działalności Percepcji. O dobrą muzyką w trakcie pierwszej imprezy zadbają: Teknociziak, ArtJack, Senthia, Peter Gadek, Zolty i Wała. Drugą odsłonę swoją obecnością za konsoletą uświetnią: DRGCS, M@gik.kz, Noir, ArtB i raz jeszcze Zolty.

Wszyscy, którzy zdecydują się świętować urodziny klubu Percepcja w trakcie organizowanych z tej okazji imprez, mogą liczyć na dobrą selekcję muzyki z pogranicza elektro, deep house’u, techno, funk house’u, dubstepu i stylistyki minimal. Początek obu wydarzeń o godzinie 22. Wstęp jest darmowy. AxunArts objął patronat nad urodzinami klubu Percepcja. (MAK)

Pierwsze urodziny klubu Percepcja
Klub Percepcja (ul. Żydowska 20, Tarnów)
30 maja i 6 czerwca 2015 roku
Start: godzina 22:00
Wstęp wolny

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.