Ukraińska trasa koncertowa Petera J. Bircha

Kiedy inni odwołują koncerty na Ukrainie, Peter J. Birch postanowił pojechać na wschód i zaprezentować swoją muzykę tamtejszym słuchaczom.

Peter J. Birch

Polska, Dania, Czechy, Belgia, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy, Szwajcaria i Niemcy – w tych krajach koncertował Peter J. Birch. Ostatnio wokalista wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach, m.in. Opener’ze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji czy Melodica w Hamburgu. Łącznie zagrał już ponad trzysta koncertów, a ma raptem dwadzieścia cztery lata. Sami przyznacie – średnia jest imponująca.

Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Gra muzykę z pogranicza folku i country. W dorobku ma dwa albumy: „When The Sun’s Risin’ Over The Town” (2013) i „Yearn” (2014), które zebrały świetne recenzje w polskiej i europejskiej prasie. W 2010 roku muzyk wydał równie ciepło przyjętą przez recenzentów epkę “In My Island”. Utwory z tych krążków w marcu usłyszą na żywo słuchacze mieszkający na Ukrainie, gdzie Peter zagra dziesięć koncertów. Poniżej daty zaplanowanych występów.

6 marca – Lwów, Subkultura Club
7 marca – Ivano-Frankivsk, Whiskey Pub
8 marca – Kalush, Maxwell Pub
9 marca – Kołomyja (+ Sasha Boole)
10 marca – Czerniowce, Public Pub
11 marca – Kamieniec Podolski, tzw. secret gig
12 marca – Chmielnicki, Art-pub High Hopes
13 marca – Kijów, Mezanine
14 marca – Bila Tserkva, Stare Misto
15 marca – Równe, Time Cafe

Szczegółowe informacje dotyczące koncertów (m.in. ceny biletów oraz godziny rozpoczęcia) dostępne są u organizatorów w poszczególnych miejscowościach. (MAK/materiały prasowe)

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.