Koncert: Julia Marcell w Kinie Marzenie (22.11.2014 r., Tarnów)

UWAGA! Zmiana miejsca koncertu!

Julia Marcell – wokalistka i skrzypaczka ponownie wystąpi w Tarnowie. Laureatka m.in. Paszportu Polityki odwiedzi małopolskie miasto w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album zatytułowany „Sentiments”.

Julia Marcell

Nowa płyta Julii Marcell to bardzo osobista i najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami. – Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to, co bardzo osobiste, miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy – opowiada o swojej płycie artystka.

Nowy album Julii Marcell ukazał 6 października. Nagrań dokonało dwóch realizatorów dźwięku: Ingo Krauss i Thomas Stern, zaś miksem i masteringiem zajął się Doug Henderson, który z tych uchwyconych z premedytacją, brudnych, przesterowanych brzmień zbudował przestrzeń o dużej głębi i tajemnicy. Julii towarzyszył zespół, z którym na co dzień gra koncerty: Anna „Mandy” Prokopczuk na altówce i w chórkach, Thomsen Slowey Merkel na basie oraz Thomas Fietz i Sebastian Schmidt na perkusji. Gościnnie wystąpili: Maya Solovey, Samuel Vance-Law z Dear Reader oraz Kristof Hahn – gitarzysta Swans, który zagrał na lap steel w piosence „Piggy Blonde”.

Koncert w Kinie Marzenie będzie jednym z przystanków na trasie promującej nowy krążek artystki. (MAK/materiały prasowe)

Julia Marcell
22 listopada 2014 r.
Kino Marzenie (ul. Staszica 4, Tarnów)
Start: godzina 20:00
Bilety: 30 złotych
(już w sprzedaży w kasie kina Marzenie oraz on-line na tck.pl)

UWAGA! Zmianie uległo miejsce koncertu. Występ przeniesiony został do Piwnic TCK. Bilety, godzina i dzień koncertu pozostają bez zmian.

One Comment

  1. Mateusz "Axun" Kołodziej

    INFORMUJEMY, ŻE KONCERT JULII MARCELL ZOSTAJE PRZENIESIONY Z KINA MARZENIE DO PIWNIC TCK. ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ. DATA I GODZINA BEZ ZMIAN (22.11.14, g. 20:00). OBECNIE BILETY SĄ DO NABYCIA W BIURZE OBSŁUGI TCK – RYNEK 5. (za tck.pl)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.