AxunArts poleca: Good Netlabels Compilation „Break Asymmetry”

Na początku lutego br. zapowiadaliśmy premierę kolejnej składanki spod znaku Good Netlabels Compilation. Mix zatytułowany „Break Asymmerty”, któremu patronujemy, od dzisiaj dostępny jest do ściągnięcia oraz zakupu w formie fizycznej.

Płyta przygotowana została przez Matama (założyciela Good Netlabels) z okazji czwartych urodzin serwisu. Przez ten czas na stronie systematycznie publikowane i promowane były najciekawsze dokonania niezależnej i darmowej muzyki wydawanej własnym sumptem lub przez internetowe wytwórnie tzw. netlabele. Wszystkie dotychczasowe dokonania Good Netlabels oscylowały w kręgach muzyki elektronicznej, współczesnego jazzu, abstrakcyjnego i instrumentalnego hip-hop oraz poszukującego downtempa, chilloutu i trip-hopu. Podobny klimat zachowuje również płyta „Break Asymmetry”.

Słuchacze zeszłorocznej kompilacji „Jazzy Puzzle”, której również patronowaliśmy, mogą ponownie spotkać się z twórczością: Printempo, Maeda, Crookrama, Nienvoxa, Thallusa i Bandfx. Nie zabrakło także nowych twarzy i świeżych debiutantów: JazzCalms, Cuefx, Ears, Quantifier, B.R.O., Lupid Ocampo, Niteffect oraz Danny Bow. Wszyscy zaproszeni goście, to artyści wyróżniający się i wybijający na podziemnej scenie, ale także osoby o nietuzinkowych pomysłach i wyjątkowej wyobraźni muzycznej. Mamy nadzieje, że każdy kawałek z płyty udowodni, jak ogromny potencjał tkwi w tych artystach oraz w muzyce młodego pokolenia. Muzyce, która kroczy własnymi ścieżkami i często pod prąd głównym nurtom.

Poniżej prezentujemy okładkę, listę utworów, jakie znajdują się na płycie, wideo promomix oraz link do plików mp3.

1. Printempo „40000 Words”
2. Crookram „Booby Trap”
3. Maed „Yfelful”
4. Nienvox „Namae”
5. Thallus „A4”
6. Bandfx „Babydub (VIP 2011)”
7. Ears „Red Rope”
8. Maed „Trip to LA”
9. B.R.O. „Story of Sad Human”
10. Quantifier „Thread”
11. JazzClams „Morningbirds”
12. Bandfx „City traffic” (skit)
13. B.R.O. „Proxima Centauri”
14. Lupid Ocampo „Kalter Winter”
15. Niteffect „No Doubt”
16. Ears „Bus Trip”
17. Danny Bow „Only Got One”

ŚCIĄGNIJ / DOWNLOAD

Uwaga! Wszyscy zainteresowani zakupem fizycznego egzemplarza płyty „Break Asymmetry” powinni odwiedzić dział SHOP na stronie Export Label. Cena albumu to 25 złotych. Spieszcie się, bo cały nakład liczy tylko 170 sztuk.

7 uwag do wpisu “AxunArts poleca: Good Netlabels Compilation „Break Asymmetry”

  1. przecież tłoczenie płyty i zarabianie na niej, ale pisanie że to wciąż netlebelowy projekt przeczy wszystkiemu. jesteście netlebelowi albo nie i sprzedajecie muze za hajsy.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.