Posłuchaj przed premierą „Korn III – Remember Who You Are”

Już 13 lipca do sprzedaży trafi dziewiąty studyjny album amerykańskiej grupy Korn. Płyta nosi tytuł „Korn III – Remember Who You Are” i ukaże się nakładem wchodzącego w skład grupy Warner Music lebelu Roadrunner Records. Dla wszystkich fanów nu metalowego zespołu mam dobrą wiadomość. Wszystkich piosenek wchodzących w skład podstawowej edycji krążka można posłuchać już za darmo i zupełnie legalnie w internecie.

Płyta „Korn III – Remember Who You Are” nagrywana była pomiędzy kwietniem a listopadem ubiegłego roku w Los Angeles. Za produkcję całego materiału odpowiedzialny jest dobrze znany nam z dwóch innych albumów amerykańskiej formacji Ross Robinson (współpracował już z zespołem przy debiutanckim albumie „Korn” oraz „Life is Peachy”).

Krążek promuje nagranie „Oildale (Leave Me Alone)”, do którego powstał także teledysk. Całą płytę „Korn III – Remember Who You Are” zupełnie legalnie i za darmo można posłuchać na łamach serwisu Soundcloud.com. Oczywiście bardzo polecam. Poniżej prezentuję okładkę wersji podstawowej (cover wersji kolekcjonerskiej do sprawdzenia tutaj) oraz jej tracklistę.

1. „Uber-Time” (intro)
2. „Oildale (Leave Me Alone)” (teledysk)
3. „Pop a Pill”
4. „Fear Is a Place to Live”
5. „Move On”
6. „Lead the Parade”
7. „Let the Guilt Go”
8. „The Past”
9. „Never Around”
10. „Are You Ready to Live?”
11. „Holding All These Lies”

Dodatkowe w sprzedaży znajdzie się także edycja specjalna płyty, która zawierać będzie utwory „Trapped Underneath the Stairs”, „People Pleaser” i „Blind (Live)”.

One Comment

  1. Robert Bronson

    Album bardzo różni się od tego co Korn oferował w ostatnich latach (szczególnie jeśli idzie o dwie ostatnie płyty nagrane w barwach Virgin Records). Nie ma co szukać pojedynczych „hitów”. Nowy Korn to przede wszystkim spójność, ale i solidny, pozytywnie zaskakujący mateirał.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.