Obiecywałem i teraz przepraszam

Nie jestem reprezentantem żadnego z kolejnych polskich rządów, które obiecywały dużo, ale niewiele z tego wychodziło. Stąd też chcę poinformować, że zaplanowane teksty troszkę się opóźnią, ale ostatecznie pojawią się na AxunArts. O co chodzi? Czytajcie dalej.

Kiedyś tam (już nie pamiętam kiedy), obiecywałem, że na łamach AxunArts pojawi się artykuł o dorastaniu polskich gwiazd muzyki. Będzie – na 100%, ale jeszcze nie jutro.

Planowałem także publikację listy najlepszych polskich wokalistek – też będzie, ale pewnie na przełomie roku. Niby mam już około 75% opracowane, jednak co do niektórych pozycji mam jeszcze pewne wątpliwości i dlatego cała sprawa opóźnia się. Chciałbym też do tego projektu wciągnąć parę osób i nie chodzi o to, że w razie czegoś krytyka rozdzieli się na kilka nazwisk. Po prostu lista będzie wówczas bardziej obiektywna, a nie tylko typowo mojego autorstwa.

Wymyśliłem sobie wczoraj jeszcze jeden temat artykułu, jednak nie chcę nic na ten moment obiecywać, bo znowu będzie jakieś opóźnienie i będę się źle czuł z tym, że nie dotrzymałem terminu.

Żeby już wszystko wyjaśnić do końca, to pojawił się też nowy cytat W cudzysłowie. Autorką słów jest Madonna, a cytuję właśnie ją, bowiem już za kilka dni premiera składanki z jej największymi przebojami.

Dobrze, to tyle ogłoszeń parafialnych.

2 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.