Najtrudniej o samym sobie…

Mateusz 'Axun' Kołodziej (fot. Mateusz Zaczkiewicz)

Urodziłem się w 1987 roku w Tarnowie. Mieszkam w nim do dzisiaj. Z dwóch pasji – koszykówka i muzyka – wybrałem tę drugą, dlatego prowadzę ten oto blog muzyczny. Umiem czytać i pisać. Nauczyłem się tego jeszcze w szkole podstawowej i tak mi już zostało. Z liczeniem jest trochę gorzej – po prostu rozwiązanie zadania na funkcjach zajmuje mi więcej czasu niż przeczytanie jednej strony formatu A4.

„Pismak” samouk, ponadto student filologii polskiej (tytuł licencjata zdobyty w czerwcu 2009 roku pracą dyplomową pt. Utwór muzyczny jako środek dydaktyczny na lekcji języka polskiego w gimnazjum).

W swojej krótkiej „karierze internetowego redaktora” zdążyłem już zaliczyć kilka mniej lub jeszcze bardziej mniej poczytnych mediów – RapStrefa (e-zin o kulturze hip-hop), Krzyk (magazyn internetowy tak naprawdę o wszystkim, co związane z szeroko rozumianą kulturą), Ultrazin (e-zin kulturalny), Gazeta Wirtualna (najlepszy polskojęzyczny społecznościowy portal informacyjny). Na te bardziej poczytniejsze zapewne zabraknie mi czasu.

W planach (stan na połowę roku 2009): kontynuacja studiów (II stopień wtajemniczenia, czyli magisterka) oraz nauka języka egipskiego (nie, to nie żart), praca w szkole lub w jakiejkolwiek innej placówce z młodzieżą, wywiad z Brucem Springsteenem i Jill Scott, spotkanie Michaela Jordana.

Wpis edytowany: 15 września 2009 r.

8 Comments

 1. Kama

  matis :
  To “bardziej poczytniejsze” jakoś nie pasuje do polonisty. Nie pisz tak w magisterce ;)

  Nie w „magisterce” ale w „pracy magisterskiej” jak jesteś taki poprawny w pisaniu i mówieniu.

  Polubienie

 2. Justyna

  Ty byś sobie zaktualizował info w końcu: magisterka – się robi, Ad Astra doszła, uczysz grać w pokera… :) I o Pilchu nic nie wspomniałeś, grzech!

  Polubienie

 3. Justyna

  No przecież piszę, że uczysz grać w pokera… w domyśle mnie, nie że się ;) Aktualizacja to mały pikuś, grunt, że ostatnimi dniami więcej artykułów się pojawia, dobrze :)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.